Mapy Lisabonu ke stažení

Lisabon je obrovské město. V samotném centru žije sice jenom pouhých půl milionu obyvatel, ale v přilehlé aglomeraci se nachází další 3 miliony lidí. K tomu si přičtěte spousty návštěvníků a komplikovanou geografickou polohu a první orientace nebude zrovna jednoduchá. Na druhou stranu se jedná o přátelské město, kterému je možné brzy přijít na kloub. K tomu jak doufáme vám pomohou i následující mapy, které si můžete prohlédnout a nebo rovnou stáhnout z těchto našich webových stránek. Tyto mapy si můžete stáhnout do vašeho notebooku, tabletu, mobilu a nebo si je rovnou vytisknout. Díky tomu je budete mít neustále u sebe.

Samozřejmě vám můžeme doporučit i kvalitní online mapy, jako jsou například Google Maps, které máte k dispozici na počítači i mobilu.

Centrum města a doprava (rozlišení 3072 x 2304 px, velikost 687 KB) – Základní mapa Lisabonu, na které je zachycené centrum města a hlavní dopravní tepny, včetně přestupních míst. Mapa je schematická a opravdu přehledná.

Mapa centra města a dopravy.

 

Mapa centra Lisabonu (rozlišení 1755 x 1170 px, velikost 689 KB) – Další podobná mapa centra města, která je velmi přehledná. Barevnými tečkami jsou znázorněna místa, která stojí za návštěvu. Kromě toho na ní snadno naleznete i všechny parky a zelené plochy.

Mapa centra Lisabonu v Portugalsku.

 

Turistická mapa Lisabonu (rozlišení 4913 x 3748 px, velikost 3,8 MB) – Asi nejlepší mapa, kterou se nám podařilo nalézt. Je to podrobná mapa centra města s vyznačenými turistickými zajímavosti. Kromě toho na ní najdete i linky turistických autobusů, které vám značně usnadní poznávání památek.

Turistická mapa Lisabonu - nejlepší památky a atrakce.

 

Podrobná mapa Lisabonu (rozlišení 1238 x 844 px, velikost 320 KB) – Další velmi hezká a podrobná mapa Lisabonu. Bohužel je jenom v menším rozlišení, ale i tak věříme, že je dostatečně čitelná a bude vám nápomocna v orientaci po městě.

Podrobná mapa Lisabonu

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist