Předpověď počasí pro Lisabon

Jak už to tak bývá můžete si naplánovat sebelepší dovolenou s návštěvou nejhezčích míst a ubytování v nejlepším hotelu, ale vše vám může rychle a bez milosti zkazit počasí. Proto je důležité, co je to možné se nejlépe připravit, a znát předpovědi počasí. A to jak ty krátkodobé, tak ty dlouhodobé. Portugalsko a potažmo Lisabon jsou naštěstí známé svým teplým subtropickým klimatem s malým množstvím srážek. Hlavně o letních měsících v červenci a srpnu se zde průměrná teplota pohybuje přes 25 stupňů celsia a když prší, tak jen skutečně velmi krátce.

V následující tabulce vám tedy přinášíme krátkodobou předpověď počasí na nejbližších pět dní dopředu. V tabulce jsou uvedeny minimální a maximální teploty v průběhu dne a také jaké se očekává počasí.
 

 

Další krátkodobou předpověď počasí naleznete přímo zde vedle tohoto odstavce. Jedná se o jednoduší předpověď pouze na dva dny dopředu. Můžete si ale kliknout na odkaz pod tímto článkem a rychle se tak dostanete na stránku s dlouhodobější předpovědí počasí také na pět dní dopředu.

 

Dobré předpovědi samozřejmě není problém najít na dalších webech. Předpovědi pro světové metropole má idnes, seznam.cz na webu pocasi.cz nebo třeba také dlouhodobá předpověď na freemeteu.

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist