Video z Lisabonu

Z videa můžete poznat spoustu věcí, které by vám z prostého textu a obrázků zůstávaly zapovězeny. Můžete přesně poznat jak dané místo vypadá a dokonce i trochu nasát jeho atmosféru. Zároveň vám pak pomůže při vaší skutečné návštěvě Lisabonu se velmi rychle zorientovat. Právě proto jsme pro vás vybrali následující nejlepší videa z Lisabonu. Pokud máte tip na další, tak budeme jenom rádi, pokud odkaz na něj vložíte do komentářů.

 
Cestovatelský průvodce Lisabonem (délka 2:30, kvalita 480p) – Krátké, ale velmi pěkné a hlavně výstižné video, které vás seznámí s Lisabonem a ukáže to nejzajímavější, co zde stojí za vidění. Video je v angličtině a sličné moderátorce se dá celkem dobře porozumět.

 

To je město Lisabon (délka 6:31, kvalita střední) – Pěkné video sestříhané z nejhezčích fotek Lisabonu. Na fotkách najdete nejenom nejznámější památky, ale i úplně obyčejná městská zákoutí. K tomu pohodová hudba, co více si přát.

 

Lisabon z pohledu turisty (délka 2:44, kvalita 480p) – Toto video je poměrně netradiční. Zachycuje totiž Lisabon z pohledu běžného turisty. Nečekejte tak žádné impozantní záběry, ale prostě jen obyčejnou procházku po Lisabonu, tak jak si jí můžete užít třeba právě vy!

 

Lisabon na videu (délka 7:38, kvalita 480p) – Toto video je poněkud delší, což se projevuje i na jeho obsahu. Různé záběry, různá hudba a tím i měnící se atmosféra. Nicméně i přesto se v něm podíváte na místa v Lisabonu, které byste následně při vaší skutečné návštěvě rozhodně neměli minout.

 

Lisabon v noci (délka 3:12, kvalita 480p) – Poslední video jsme stylově zařadili z noci. Opět si na něm můžete prohlédnout památky a krásná zákoutí města, ale zakryté rouškou tmy. Tedy ne tak úplně, protože jak se můžete sami přesvědčit, tak jsou opravdu velmi pěkně nasvíceny.

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist